Powolutku zaczynamy

Jako że terminarz już ułożony a zmiany na naszej stronie powoli się realizują – ci bardziej ciekawi pewnie na bieżąco śledzą – czas porozmawiać o pieniądzach. Rozmowy z potencjalnym sponsorem utknęły a czas goni, ustalamy wysokość wpisowego na poziomie sprzed roku – czyli 900 zł od drużyny.

Wpisowe należy wpłacić najpóźniej do dnia rozpoczęcia 1 kolejki ŚBL – czyli do 10 listopada 2019 r. i wpłacamy je do Zbigniewa KOSEL (tel. 668318913) lub do Piotra GÓRALSKIEGO (tel. 506904414). Jako że pieniądze zostaną podzielone na 2 różne części – 1 część to kwota na pokrycie wydatków w OSiR a 2 część na nagrody rzeczowe (OSiR nie może ich zakupić zatem trzeba nabyć je z tzw. „wolnej ręki”) możliwe będzie uzyskać paragon/rachunek tylko na część „osirową” o ile ktoś będzie takiego rozliczenia potrzebował.

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć „na co idzie” wpisowe udzielimy wyjaśnień oraz przedstawimy pełne rozliczenie po sezonie – dla zainteresowanych.

Dla drużyn które będą miały problemy z wpisowym istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty, przy czym pierwsza rata musi być uiszczona przed rozpoczęciem rozgrywek a ostatnia przed końcem roku kalendarzowego – czyli w grudniu 2019. 

Zatem serdecznie zapraszam do wpłacania pieniążków jak i do wzmagania treningów. Liga nadchodzi…