Wstępny terminarz

Przedstawiamy wstępny terminarz Ligi. Start ligi planowany jest na 10 listopada – data ta wynika stąd, iż nie chcemy aby pierwsza kolejka odbyła się przed długim weekendem zadusznym i nie robić przerwy zaraz po inauguracji.

Pierwsza runda – Zasadnicza – rozegrana zostanie systemem „każdy z każdym” i to trzykrotnie. Po rundzie zasadniczej pierwsze trzy zespoły na podstawie punktów z tabeli przejdą automatycznie do rundy drugiej – Play Off – a dwie najsłabsze stoczą między sobą dodatkowe spotkanie, którego triumfator uzupełni listę zespołów w Play Off jako czwarta ekipa. Runda Play Off toczyć się będzie do dwóch zwycięstw a pary będą rozstawione „na krzyż” czyli pierwszy z czwartym i drugi z trzecim. A po Półfinałach – 22 marca 2020 r. nastąpi dzień finałów – na początek mecz o III miejsce a w południe zagramy Wielki Finał.

Co do spraw finansowych – jeszcze póki co prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość – trwają prace nad zestawieniem finansowym oraz rozmowy z potencjalnym sponsorem. Jeśli będziemy mieli wszystko dopięte na ostatni guzik (postaramy się oczywiście to zrobić jak najszybciej) poinformujemy o wysokości wpisowego oraz przedstawimy plan finansowy rozgrywek.