Możliwość przeniesienia terminu meczu?

Home Forums Forum sezon 2016/17 Jesień-Zima 2015/16 Wiosna 2015 Możliwość przeniesienia terminu meczu?

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author

Witam,

W związku z zapowiadającym się na pierwszą rundę play-off (10ty Maja) kłopotami kadrowymi Prawa Fizyki zwracam się z pytaniem i jednocześnie prośbą do organizatorów oraz kapitana drużyny Oldskull o możliwość przeniesienia meczu na inny termin? Termin byłby do ustalenia ale najodpowiedniejszy wydaje się być środek tygodnia w tygodniu poprzedzającym lub następującym po 10tym maja.

Pozdrawiam,

Organizator wychodząc na przeciw oczekiwaniom i ogólnemu dobru ligi oczywiście zgadza się na przełożenie terminu meczu. Jednocześnie z zastrzeżeniem, iż to zainteresowane strony samodzielnie ustalą miejsce, termin jak i zabezpieczą obsadę. Oczywiście ja pomogę jak tylko będę mógł i postaram się zabezpieczyć sędziowanie w mojej skromnej osobie oraz jedną osobę na stolik. Drugiego sędziego i protokolanta oraz osoby do statystyk pozostawiam w gestii zainteresowanych.

rafal34rafal34
    Member

Witam
    Nie wiem co na to to kapitan ale z moich ustalen wynika ze nasza dryzna bedzie miala problem zorganizowac sie w tygodniu stracimy 2-3 zawodnikow

To może sobota 9 maja?? Halę ma MSK OSiR – myślę że można się z Rafałem dogadać będzie 🙂

9ty niewiele zmienia bo chodzi o przeniesienie z tego całego weekendu, kiedy prawdopodobnie nie będzie kilku graczy. Skonsultuje to jeszcze z pozostałymi zawodnikami, może coś zaproponują – ale jeżeli nie może to być środek tygodnia to nie wiem czy jest jakieś rozwiązanie bo pozostałe weekendy są zajęte następnymi meczami, natomiast w długi weekend ludzie wyjeżdżają… W każdym bądź razie dzięki chłopaki za szybką odpowiedź.

JogiJogi
    Member

Razem z druzyna MSK Osir ustalilismy, ze chcielibysmy przeniesc mecz nr.2 na niedziele za tydzien (tj. 24.05). Jesli istnieje taka mozliwosc, to prosze o przeniesienie tego meczu.
    Pozdrawiam

Patryku – raczej takiej możliwości może nie być ze względu na fakt że 24 maja mogą zostać rozegrane już mecze finałowe – wszystko zależy od wyników w najbliższą niedzielę. Może być tak że, zespoły które wygrały w minioną niedzielę powtórzą wynik – wtedy osiągną już wymagane 2 zwycięstwa a co za tym idzie finał gramy wcześniej.
    W tej sytuacji powinniście się dogadać i rozegrać mecze maksymalnie do 24 maja (ostatni może być 24 podczas ewentualnych finałów).

Member

Hi guys

I enjoy composing my synthwave music and recently I bumped into a very topical issue, namely how cryptocurrency is going to transform the music industry. I have decided to put together an article on the subject as I would like to inform the musicians and public at large just how cryptocurrencies can be a gamechanger in this field. I would like to donate this article to you for publication on your blog.

I have saved the article in my Google drive:

https://drive.google.com/drive/folders/1xX35t28GlE6wDomFAEvsPc1PqN3fp8ka?usp=sharing

I did not have the time to find any images so I would be grateful if you could find and add some. I have also added a little blurb about myself.

I hope you and your readers will enjoy reading my article.

Have an awesome day!

Regards
    Tony

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.