Wściekłe Pięści Węża vs Zagadka

79 - 49
Pełny czas bez dogrywki

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
10 listopada 2019 11:00 X sezon ŚBL Sezon 2019/20

Court

Hala OSiR Świnoujście
Marszałka Piłsudskiego 9, 72-600 Świnoujście, Polska

Wyniki

Drużyna1kw2kw3kw4kwTWynik
Wściekłe Pięści Węża1419192779Win
Zagadka514151549Loss

Wściekłe Pięści Węża

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
STAŃCZAK Zbigniew 814002812303022
CACKOWSKI Joel441200260109
PYCLIK Filip340002411016
PIASKOWSKI Łukasz2602001003006
PABIŚ Tomasz81600148120019
RUCIAK Robert58010323100110
STOPERA Maciej351200470307
Suma335727317631967279

Zagadka

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
GAWŁOWSKI Tomasz2100000700404
BUJNIK Przemysław130000400202
WALISZEWSKI Arkadiusz29002104011010
WALISZEWSKI Krystian61606084241015
CHRZANOWSKI Oskar 34004144536018
Suma144206632237814049