Wściekłe Pięści Węża vs Zagadka

77 - 71
Pełny czas bez dogrywki

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
26 stycznia 2020 11:00 X sezon ŚBL Sezon 2019/20

Court

Hala OSiR Świnoujście
Marszałka Piłsudskiego 9, 72-600 Świnoujście, Polska

Wyniki

Drużyna1kw2kw3kw4kwTWynik
Wściekłe Pięści Węża2316241477Win
Zagadka231882271Loss

Wściekłe Pięści Węża

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
STAŃCZAK Zbigniew 816461716341323
PIASKOWSKI Łukasz000200502100
PABIŚ Tomasz44243710502019
STOPERA Maciej91368112812027
RUCIAK Robert490004921108
Suma25421220519421887377

Zagadka

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
GAWŁOWSKI Tomasz3112200803028
BUJNIK Tomasz010001600000
BUJNIK Przemysław230000102004
WALISZEWSKI Arkadiusz6700495221024
WALISZEWSKI Krystian51300183331013
CHRZANOWSKI Oskar 311242891020014
DUBYNA Włodzimierz3922041323108
Suma2255687304517153271