Wściekłe Pięści Węża vs MSK OSiR

93 - 56
Pełny czas bez dogrywki

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
19 stycznia 2020 12:00 X sezon ŚBL Sezon 2019/20

Court

Hala OSiR Świnoujście
Marszałka Piłsudskiego 9, 72-600 Świnoujście, Polska

Wyniki

Drużyna1kw2kw3kw4kwTWynik
Wściekłe Pięści Węża1121273493Win
MSK OSiR229121356Loss

Wściekłe Pięści Węża

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
STAŃCZAK Zbigniew 18253511018110142
PIASKOWSKI Łukasz050000813200
PABIŚ Tomasz819122610911023
STOPERA Maciej51222259701018
RUCIAK Robert511010416110010
Suma3672610525611964193

MSK OSiR

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
HŁYWA Patryk120000624102
TROCHIMCZUK Kornel130000011102
ZAREMBA Łukasz150000501002
JOPPEK Jakub 91758036230223
WOŹNIAK Kuba480031412304017
WAWRZYNIAK Witold31212123210010
Suma19476104193210106256