Wściekłe Pięści Węża vs MSK OSiR

80 - 67
Pełny czas bez dogrywki

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
6 stycznia 2019 12:15 IX sezon ŚBL Sezon 2018/19

Court

Hala OSiR Świnoujście
Marszałka Piłsudskiego 9, 72-600 Świnoujście, Polska

Wyniki

Drużyna1kw2kw3kw4kwTWynik
Wściekłe Pięści Węża2320181980Win
MSK OSiR821172167Loss

Wściekłe Pięści Węża

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
GÓRALSKI Piotr2500001160104
PABIŚ Tomasz58025175010025
STOPERA Maciej 112033135514028
PABIŚ Mateusz21022001614036
OBŁOJ Dariusz712001417322017
Suma275557724541587380

MSK OSiR

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
KOSEL Jakub250001210014
HŁYWA Patryk140000801302
TROCHIMCZUK Kornel38221410233011
CACKOWSKI Joel72202126415017
ZAREMBA Łukasz130000611202
JOPPEK Jakub 112003372212031
Suma2562275143410715167