Wściekłe Pięści Węża vs Fantastic Four – mecz nr 3

86 - 84
Pełny czas bez dogrywki

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
7 czerwca 2020 12:00 Play Off 2020 Sezon 2019/20

Court

Hala OSiR Świnoujście
Marszałka Piłsudskiego 9, 72-600 Świnoujście, Polska

Wyniki

Drużyna1kw2kw3kw4kwOTTWynik
Wściekłe Pięści Węża222012171586Win
Fantastic Four131719221384Loss

Wściekłe Pięści Węża

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
JAGUSZ Patryk6030300030024
CACKOWSKI Joel5020000010012
PYCLIK Filip200000003002
PIASKOWSKI Łukasz100000003002
GÓRALSKI Piotr300000005006
PABIŚ Tomasz000000001000
STOPERA Maciej3020200030014
OBŁOJ Dariusz 9020200030026
Suma290907000220086

Fantastic Four

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
JABŁOŃSKI Rafał14040000030032
JAGIELSKI Emil300010005009
BIELASZEWSKI Oskar100000000002
BUJNIK Paweł200010003007
PIOTROWSKI Bartłomiej000000004000
KOSEL Dariusz6000000030012
JACKOWSKI Jacek6070100030022
Suma3201103000210084