Oldskull vs MSK OSiR

88 - 61
Pełny czas bez dogrywki

Podsumowanie

Pierwszy mecz przedostatniej kolejki rundy zasadniczej przeszedł do historii bez większego echa. Wygrali ci co mieli wygrać a obydwie drużyny potraktowały to spotkanie bardziej jako sparing na którym można było przećwiczyć taktykę. Młodzi zawodnicy robili co mogli lecz na moment nie byli w stanie zagrozić Oldskullom. Mimo takiego przebiegu trener MSK OSiR był zadowolony z pracy swoich podopiecznych w kontekście zbliżających się zmagań rejonowych szkół gimnazjalnych. A co do przeciwników – no cóż pokazali „młodym”, że jeszcze muszą dużo pracować aby osiągać ich poziom.

Także Olsdkulle przypieczętowali i potwierdzili swój udział w serii Play Off – ale w dalszym ciągu nie bardzo wiadomo na co ich stać patrząc na wyniki z kończącej sięrundy zasadniczej, natomiast MSK OSiR myślę że określiło swój kierunek w dalszym szkoleniu. 

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
4 lutego 2018 11:00 ŚBL 2017/18 Sezon 2017/18

Court

Hala OSiR Świnoujście
Marszałka Piłsudskiego 9, 72-600 Świnoujście, Polska

Wyniki

Drużyna1kw2kw3kw4kwTWynik
Oldskull2718251888Win
MSK OSiR714202061Loss

Oldskull

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
RULEWICZ Rafał1319112911210833
BUJNIK Paweł71800241312120
PIOTROWSKI Bartłomiej230200871404
ZDUŃCZYK Mariusz 142300129101031
Suma366313515291337988

MSK OSiR

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
CACKOWSKI Joel71500023210014
JOPPEK Jakub112201174303025
KOSEL Jakub 7800014221014
DUNAJKO Jakub270002310204
TROCHIMCZUK Kornel2100006210604
Suma296201118169312061

Sędziowie

boiskostolikstatystyki
Zbigniew KOSELŁukasz ZAREMBA
Rafał MARASZEK
Alek KOLAT