MSK OSiR vs Wściekłe Pięści Węża

82 - 80
Pełny czas bez dogrywki

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
23 lutego 2020 11:00 X sezon ŚBL Sezon 2019/20

Court

Hala OSiR Świnoujście
Marszałka Piłsudskiego 9, 72-600 Świnoujście, Polska

Wyniki

Drużyna1kw2kw3kw4kwOTTWynik
MSK OSiR25241581082Win
Wściekłe Pięści Węża11171826880Loss

MSK OSiR

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
HŁYWA Patryk711020011041014
ZAREMBA Łukasz51202027414210
JOPPEK Jakub 81256398030030
WOŹNIAK Kuba612115961052028
Suma26476118203214137282

Wściekłe Pięści Węża

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
STAŃCZAK Zbigniew1124150714230023
CACKOWSKI Joel 111935024810325
PIASKOWSKI Łukasz060200803600
PABIŚ Tomasz814122814120023
RUCIAK Robert350016403009
Suma33685143234411126380