MSK OSiR vs Wściekłe Pięści Węża

64 - 63
Pełny czas bez dogrywki

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
8 grudnia 2019 11:00 X sezon ŚBL Sezon 2019/20

Court

Hala OSiR Świnoujście
Marszałka Piłsudskiego 9, 72-600 Świnoujście, Polska

Wyniki

Drużyna1kw2kw3kw4kwTWynik
MSK OSiR1412221664Win
Wściekłe Pięści Węża1612161963Loss

MSK OSiR

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
KOSEL Jakub511120111026011
TROCHIMCZUK Kornel381201912107
WOŹNIAK Kuba 925123119433128
WAWRZYNIAK Witold92703026014018
Suma267139315355814164

Wściekłe Pięści Węża

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
PYCLIK Filip260311802017
PIASKOWSKI Łukasz2121400623015
GÓRALSKI Piotr814220017522018
PABIŚ Tomasz 813002149523022
RUCIAK Robert511120818510111
Suma25564113235817105363