MSK OSiR vs Oldskull

46 - 86
Pełny czas bez dogrywki

Podsumowanie

Drugi mecz dziewiątej kolejki przyniósł pierwszą w tym sezonie wygraną Oldskull. Wszystko za sprawą stawiennictwa na meczu prawie wszystkich zawodników aktualnych mistrzów (mistrzowie mieli przysłowiowy „nóż na gardle” stąd pewnie taka mobilizacja). Po drugiej stronie boiska za to mocno okrojony bo zaledwie  czteroosobowy skład MSK OSiR. Mistrzowie po prostu zrobili to co mieli zrobić – pewnie wygrać aby przedłużyć swoje szanse na udział w rundzie play off. Wykorzystując swoją przewagę liczby zawodników, masy mięśniowej oraz doświadczenia i wzrostu pewnie wygrali to spotkanie ale niestety też po dość przeciętnej grze – ale gra się tak jak przeciwnik pozwala i  czasem wyrównuje się do jego poziomu. Tutaj trzeba jednak pochwalić naszą młodzież, która mimo „wielkości” przeciwnika fajnie i odważnie zagrała, realizując większość założeń trenera. Zabrakło troszkę skuteczności, oraz odwagi a i zmęczenie (przyp. grali tylko w 4) pewnie też dało się we znaki.

Cieszy powrót do gry mistrzów, miejmy nadzieję że podtrzymają tą tendencję co pewnie będzie miało wpływ na układ tabeli oraz rundę play off oraz wzbogaci i wyrówna nieco stawkę w walce o nowy tytuł.

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
10 grudnia 2017 12:00 ŚBL 2017/18 Sezon 2017/18

Court

Hala OSiR Świnoujście
Marszałka Piłsudskiego 9, 72-600 Świnoujście, Polska

Wyniki

Drużyna1kw2kw3kw4kwTWynik
MSK OSiR124181246Loss
Oldskull1331192386Win

MSK OSiR

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
JOPPEK Jakub 920171310201022
KOSEL Jakub280001100104
ZAREMBA Łukasz511000012010010
TROCHIMCZUK Kornel41422034110010
Suma2053391727322046

Oldskull

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
RULEWICZ Rafał111222047010424
BOROWSKI Marek1170011200105
BUJNIK Paweł51600224401116
RYFCZYŃSKI Wojciech030000200100
PIOTROWSKI Bartłomiej130000363002
DUSZA Robert4100000211208
SZUMIEWSKI Łukasz330000342106
ZDUŃCZYK Mariusz 81900365212125
Suma437322613281788686