MSK OSiR vs Kasztaniaki

36 - 61
Pełny czas bez dogrywki

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
4 listopada 2018 11:00 IX sezon ŚBL Sezon 2018/19

Court

Hala OSiR Świnoujście
Marszałka Piłsudskiego 9, 72-600 Świnoujście, Polska

Wyniki

Drużyna1kw2kw3kw4kwTWynik
MSK OSiR12139236Loss
Kasztaniaki719191661Win

MSK OSiR

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
KOSEL Jakub220001301014
SIELEWICZ Jakub010000301100
TROCHIMCZUK Kornel192402400204
CACKOWSKI Joel391101531007
ZAREMBA Łukasz480000613008
JOPPEK Jakub 3812298041013
Suma133747213294104136

Kasztaniaki

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
KOLAT Alek120001230202
FELIKS Jakub714002129720020
KUCIER Krzysztof4924006010010
ŚLEDŹ Tomasz030001311000
POCZUJKO Adrian020000002010
CHRZĄSTOWSKI Mateusz5801009221110
RUCIAK Robert 616142613123119
Suma2354394204214106361