MSK OSiR vs Fantastic Four

77 - 78
Pełny czas bez dogrywki

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
12 stycznia 2020 14:00 X sezon ŚBL Sezon 2019/20

Court

Hala OSiR Świnoujście
Marszałka Piłsudskiego 9, 72-600 Świnoujście, Polska

Wyniki

Drużyna1kw2kw3kw4kwTWynik
MSK OSiR1618192477Loss
Fantastic Four2519161878Win

MSK OSiR

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
HŁYWA Patryk330000401406
TROCHIMCZUK Kornel340003610206
ZAREMBA Łukasz250201311004
JOPPEK Jakub 61668179032021
WOŹNIAK Kuba4110051231211023
WAWRZYNIAK Witold41400355100017
Suma2253610928301569077

Fantastic Four

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
JABŁOŃSKI Rafał917340018430321
JAGIELSKI Emil712011813400017
SOKOŁOWSKI Marek030014203103
JACKOWSKI Jacek 131812252121033
PIOTROWSKI Bartłomiej230000490004
Suma315347417391882378