Kasztaniaki vs MSK Kadet U16 – Grupa Brązowa

53 - 84
Pełny czas bez dogrywki

Podsumowanie

Drugie spotkanie dzisiejszego dnia była miłą niespodzianką dla samych zawodników Kadetów jak i ich sympatyków. Najmłodsi uczestnicy naszej ligi zanotowali bowiem pierwsze zwycięstwo w tej edycji ŚBL. A stało się tak za sprawą kadrowej wpadki Kasztaniaków – nie dość że było tylko 4 zawodników (w tym 2 spóźnionych) to ich dzisiejsza niedyspozycja fizyczna była zauważalna gołym okiem :). Młodzi zawodnicy po prostu „zabiegali” swoich przeciwników, którzy fatalnie dzisiaj spisywali się w każdym z aspektów koszykarskiej sztuki – nic im dzisiaj raczej nie wychodziło. Mecz bez większej historii, który się odbył i nie wiadomo jakby przebiegł gdyby Kasztaniaki wystąpiły w optymalnym składzie. Ale no cóż – trzeba oddać Kadetom co ich – stanęli na wysokości zadania i wygrali zasłużenie i sprawili sobie i trenerowi miłą niespodziankę.

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
5 lutego 2017 11:45 Grupa Brązowa Sezon 2016/17

Court

Hala OSiR Świnoujście
Marszałka Piłsudskiego 9, 72-600 Świnoujście, Polska

Wyniki

Drużyna1kw2kw3kw4kwTWynik
Kasztaniaki69162253Loss
MSK Kadet U161926132684Win

Kasztaniaki

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
KOLAT Alek4100002600208
PIĄTEK Dawid122212017010025
ŚLEDŹ Tomasz51100144021013
CHRZĄSTOWSKI Mateusz31612001003107
Suma2459241727064053

MSK Kadet U16

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
WOŹNIAK Kuba12300031117506133
WAWRZYNIAK Witold260019720407
CACKOWSKI Joel4800121215011
JOPPEK Jakub111700124002025
HOFFA Bartek1100001001112
ANTCZAK Hubert120000501002
TROCHIMCZUK Kornel240002200104
Suma336800626469319284