Fantastic Four vs Wściekłe Pięści Węża

82 - 88
Pełny czas bez dogrywki

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
2 lutego 2020 12:00 X sezon ŚBL Sezon 2019/20

Court

Hala OSiR Świnoujście
Marszałka Piłsudskiego 9, 72-600 Świnoujście, Polska

Wyniki

Drużyna1kw2kw3kw4kwTWynik
Fantastic Four1224143282Loss
Wściekłe Pięści Węża2617212488Win

Fantastic Four

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
JABŁOŃSKI Rafał 2030250026110042
JAGIELSKI Emil813122413541023
BUJNIK Paweł31102253231012
JACKOWSKI Jacek1120217262305
PIOTROWSKI Bartłomiej010000231100
Suma32673115164617116082

Wściekłe Pięści Węża

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
CACKOWSKI Joel121304124416027
PIASKOWSKI Łukasz220000202004
GÓRALSKI Piotr59021210312013
PABIŚ Tomasz 916002611322024
RUCIAK Robert2211587122020
Suma3042179183411812088