Fantastic Four vs Wściekłe Pięści Węża

67 - 90
Pełny czas bez dogrywki

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
17 listopada 2019 12:00 X sezon ŚBL Sezon 2019/20

Court

Hala OSiR Świnoujście
Marszałka Piłsudskiego 9, 72-600 Świnoujście, Polska

Wyniki

Drużyna1kw2kw3kw4kwTWynik
Fantastic Four2016151667Loss
Wściekłe Pięści Węża2323242090Win

Fantastic Four

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
STEFANIAK Michał51712128031114
JAGIELSKI Emil371206432207
SOKOŁOWSKI Marek380015544409
BIELASZEWSKI Oskar160003712102
BUJNIK Paweł 102402375031029
PIOTROWSKI Bartłomiej350001742306
Suma25672652436121612167

Wściekłe Pięści Węża

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
CACKOWSKI Joel4111200233309
PIASKOWSKI Łukasz140000400102
PABIŚ Tomasz2400481201016
OBŁOJ Dariusz 916122417623025
RUCIAK Robert57131513212014
JAGUSZ Patryk1116230310423124
Suma32585107204717813190