Fantastic Four vs MSK OSiR

86 - 58
Pełny czas bez dogrywki

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
18 listopada 2018 11:00 IX sezon ŚBL Sezon 2018/19

Court

Hala OSiR Świnoujście
Marszałka Piłsudskiego 9, 72-600 Świnoujście, Polska

Wyniki

Drużyna1kw2kw3kw4kwTWynik
Fantastic Four1129172986Win
MSK OSiR109201958Loss

Fantastic Four

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
NIEWIAROWSKI Artur91000009140118
WĄŻ Grzegorz351200610007
BUJNIK Paweł71800254321020
JACKOWSKI Jacek 71046575612033
PRZANOWSKI Robert3102400304228
Suma29537127122711115386

MSK OSiR

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
KOSEL Jakub132200200004
HŁYWA Patryk261200501105
TROCHIMCZUK Kornel1121200623003
CACKOWSKI Joel 61400004511012
ZAREMBA Łukasz510010010130010
JOPPEK Jakub112324047012024
Suma26686110434894058