Dajcie Nam Wygrać vs Oldskull

92 - 61
Pełny czas bez dogrywki

Podsumowanie

Na drugi mecz drugiej kolejki czekali wszyscy sympatycy koszykówki. A to z dwóch powodów – po pierwsze ciekawość czy mistrzowie podniosą się po ostatniej dość dotkliwej porażce a po wtóre jak spiszą się zawodnicy Dajcie Nam Wygrać którzy „na papierze” wyglądają dość imponująco. I już po pierwszej kwarcie było wiadomo że mistrzom będzie ciężko a DNW jeśli utrzyma dyspozycję i optymalny skład będą stanowić o sile Ligi. Mimo dość chaotycznej i nieco indywidualnej gry DNW – widać tutaj było zdecydowany brak zgrania zespołu – wystarczyło to do pokonania mistrzów i to zdecydowanie. Mistrzowie dwoili się i troili ale mimo to nieco zabrakło aby pokonać przeciwników a i skuteczność rzutów z gry pozostawiała nieco do życzenia. Na uwagę zasługuje dobrze odebrany występ nowego zawodnika w lidze – Szymona. Witamy w naszej ligowej rodzinie.  

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
22 października 2017 12:00 ŚBL 2017/18 Sezon 2017/18

Court

Hala OSiR Świnoujście
Marszałka Piłsudskiego 9, 72-600 Świnoujście, Polska

Wyniki

Drużyna1kw2kw3kw4kwTWynik
Dajcie Nam Wygrać2330192092Win
Oldskull1111172261Loss

Dajcie Nam Wygrać

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
JAGIELSKI Emil4800241001014
PIASKOWSKI Łukasz250000200004
NAWROT Krzysztof2110000110014
KOSEL Dariusz71202132331217
JACKOWSKI Jacek112111003312023
RUCIAK Robert1100352022111
JAGUSZ Patryk81233024420019
Suma357046614151186492

Oldskull

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
BOROWSKI Marek010013202003
BUJNIK Paweł51622033310012
FILAR Tomasz51200012130010
ZDUŃCZYK Mariusz514121412110114
GLONDAŁA Szymon4926014141210
TOMCZEWSKI Tomasz3600271000012
Suma2258510419246111361