Dajcie Nam Wygrać vs MSK OSiR

112 - 52
Pełny czas bez dogrywki

Podsumowanie

Ósma kolejka, pierwszy mecz i od razu poślizg – niedogadanie się zawodników DNW wymusiło opóźnienie spotkania. Dzięki postawie fair play młodych zawodników MSK OSiR oraz chęci przyspieszenia oczekiwania na rozpoczęcie spotkania osirowcy zgodzili się na rozpoczęcie spotkania przez DNW w niepełnym składzie. Po paru minutach meczu spóźniony zawodnik uzupełnił skład i dalsza konfrontacja odbyła się zgodnie z regulaminem. Ostatnie mecze MSK OSiR można powiedzieć – po prostu tylko się odbywają a i w tym przypadku tak było. Młodzi kompletnie zagubieni, bez pomysłu, bez polotu i nie byli w stanie realizować założeń z treningu czym mocno irytowali swojego trenera. DNW z kolei systematycznie, powoli realizowało swoją grę, skutecznie oszczędzając siły i wykorzystując swoją przewagę fizyczną co pozwoliło zdecydowanie wygrać to spotkanie.

Tyle można napisać o tym meczu – bez historii, bez emocji – w sumie to bez niczego. Wszyscy po tym spotkaniu byli zmęczeni i bynajmniej nie chodzi tu o zmęczenie fizyczne. Pozostaje mieć nadzieję, że nie będzie już takich spotkań a MSK obudzi się z letargu i pokaże jeszcze że jednak potrafią grać w koszykówkę i nie są tylko mistrzami treningów.

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
3 grudnia 2017 11:00 ŚBL 2017/18 Sezon 2017/18

Court

Hala OSiR Świnoujście
Marszałka Piłsudskiego 9, 72-600 Świnoujście, Polska

Wyniki

Drużyna1kw2kw3kw4kwTWynik
Dajcie Nam Wygrać26282731112Win
MSK OSiR128102252Loss

Dajcie Nam Wygrać

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
JAGUSZ Patryk141923014723230
JAGIELSKI Emil 1015014710941032
JACKOWSKI Jacek1224001381213027
CACKOWSKI Dawid101900113212323
Suma4677246122530895112

MSK OSiR

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
CHMIEL Szymon4702113211011
JOPPEK Jakub 101856083222125
KOSEL Jakub040001110000
ZAREMBA Łukasz281200902015
TROCHIMCZUK Kornel3722110003011
Suma194481221116556252