Dajcie Nam Wygrać vs MSK Kadet U16 – Grupa Brązowa – rewanż

82 - 62
Pełny czas bez dogrywki

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
12 marca 2017 11:45 Grupa Brązowa Sezon 2016/17

Court

Hala OSiR Świnoujście
Marszałka Piłsudskiego 9, 72-600 Świnoujście, Polska

Wyniki

Drużyna1kw2kw3kw4kwTWynik
Dajcie Nam Wygrać1219203182Win
MSK Kadet U16171862162Loss

Dajcie Nam Wygrać

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
MARASZEK Rafał213018118410046
KOSEL Zbigniew9140002111833218
PIASKOWSKI Łukasz480200953528
SUROSZ Szymon416210017133010
Suma38683201435281011482

MSK Kadet U16

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
JOPPEK Jakub614004162422024
KOSEL Jakub360001002306
ZAREMBA Łukasz21102001211104
TROCHIMCZUK Kornel61613038552013
CHMIEL Szymon71512008731115
Suma2462274203017139162