MSK Kadet U16 vs Wściekłe Pięści Węża – Grupa B Rewanż

53 - 108
Pełny czas bez dogrywki

Podsumowanie

Drugie spotkanie a zarazem ostatnie I rundy tej edycji ŚBL było spotkaniem raczej o przysłowiową „pietruszkę” gdyż WPW wcześniej zapewniło sobie awans do Złotej Grupy. Pięści stawiły sie niemal w pełnym składzie natomiast młodzi w nieco okrojonym. Mecz zdecydowanie zdominowany przez WPW którzy doskonale wykorzystywali z pełną premedytacją swoje warunki fizyczne co pozwoliło mim kontrolować cały mecz od pierwszej do ostatniej sekundy. Kadeci nie mogli znaleźć sposobu na bądź co bądź niezbyt mocną obronę a i sami w tej formacji nie popisali się jakąś skutecznością czy też taktyką. Węże postanowiły dać odpocząć swoim kluczowym zawodnikom i przez większość spotkania to zmiennicy brylowali na boisku. Mecz bez większych emocji i historii pokazujący młodym zawodnikom jak i co mają jeszcze do przećwiczenia na treningach.

 

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
22 stycznia 2017 13:00 Grupa B Sezon 2016/17

Court

Hala OSiR Świnoujście
Marszałka Piłsudskiego 9, 72-600 Świnoujście, Polska

Wyniki

Drużyna1kw2kw3kw4kwTWynik
MSK Kadet U161011201253Loss
Wściekłe Pięści Węża26312229108Win

MSK Kadet U16

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
WOŹNIAK Kuba925464118207234
JOPPEK Jakub260405401114
KOSEL Jakub160000000002
ZAREMBA Łukasz161400301013
CACKOWSKI Joel170011311105
ANTCZAK Hubert010001100000
TROCHIMCZUK Kornel120212420005
Suma155351662023539453

Wściekłe Pięści Węża

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
STAŃCZAK Zbigniew81200066210116
GÓRALSKI Piotr340000431006
PABIŚ Tomasz161211421106
OBŁOJ Dariusz5722125111015
STALKA Przemysław230000543004
CACKOWSKI Jonatan71300113304017
SZPYTKO Wojtek111500028102022
PABIŚ Mateusz1014000013532020
CACKOWSKI Dawid110000010002
Suma487534312482210101108