MSK Junior U20 vs MSK Kadet U16 – Grupa B

104 - 41
Pełny czas bez dogrywki

Podsumowanie

Pierwszy pojedynek w grupie B tej edycji ŚBL i od razu bratobójcze spotkanie Młodzieżowej Sekcji Koszykówki. Starsi koledzy pokazali Kadetom że jeszcze muszą sporo popracować aby grać z nimi – czyli Juniorami jak równy z równym. Wyjściowa czwórka U 20 szybko pokazała jak należy grać w porządna koszykówkę i zrobiła kilkunasto punktową przewagę spokojnie kontrolując wydarzenia na boisku. W drugiej kwarcie wyszli ich zmiennicy, którzy popełniając błąd za błędem oraz strasząc koszmarna skutecznością przegrali nieznacznie swoją odsłonę. Ale od czego ma się bardziej doświadczonych kolegów – ano od tego aby znów zrobili przewagę i spokojnie przekroczyli jak dotąd magiczną barierę 100 punktów w meczu uzyskanych wcześniej przez jakąkolwiek drużynę MSK. No cóż – mecz bez większych fajerwerków, wygrana zgodnie z oczekiwaniami a Juniorzy pokazali że w tej edycji mogą się liczyć w stawce nawet o mistrzostwo Ligi.

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
30 października 2016 10:30 Grupa B Sezon 2016/17

Court

Hala OSiR Świnoujście
Marszałka Piłsudskiego 9, 72-600 Świnoujście, Polska

Wyniki

Drużyna1kw2kw3kw4kwTWynik
MSK Junior U2022103725104Win
MSK Kadet U1671171641Loss

MSK Junior U20

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
JAGUSZ Patryk151900014403030
WOJTYNOWSKI Michał460001152308
BRYŚ Olaf130000311202
SUROSZ Szymon340000214106
CHMIEL Szymon5612002342111
GÓRSKI Kajetan140000213102
TĘCZA Aleksander141800138304331
KOSEL Dariusz7800008424014
Suma50681215302216204104

MSK Kadet U16

Zawodnik 2Ce 2Pr 1Ce 1Pr 3Ce 3Pr REB AST PF STL BLK PTS
WOŹNIAK Kuba61134012400015
WAWRZYNIAK Witold240000331104
JOPPEK Jakub370013622209
KOSEL Jakub020201200000
ZAREMBA Łukasz131200410003
CACKOWSKI Joel5800012421010
Suma17354816191454041